Malaysia's Major Chess Clock Importer

Wednesday, May 30, 2012

MSSM CHESS PLAYING SCHEDULE



KEJOHANAN CATUR MSSM 2012
Tarikh : 04 hingga 08hb Jun 2012

TARIKH
MASA
PROGRAM
TEMPAT
02hb Sabtu
8.00 Pagi
Urusetia  Mula Beroperasi
Stadium Negeri

3.00 Petang
Kontigen Melapor diri
Asrama SMK

8.30 – 10.30 malam
Arbiter melapor diri
Hotel


Penyemakan status pemain
Hotel




03hb  Ahad
8.00 – 10.00 pagi
Taklimat Arbiter
Hotel

2.00 – 5.00 petang
Mesyuarat Pengurus  pasukan
Stadium Negeri




04hb Isnin
9.00 – 11.30 pagi
Taklimat kepada pemain
Stadium Negeri

2.30 – 5.30 petang
PUSINGAN PERTAMA
Stadium Negeri




05hb Selasa
8.30 – 11.30 pagi
PUSINGAN KEDUA
Stadium Negeri

2.30 – 5.30 petang
PUSINGAN KETIGA
Stadium Negeri




06hb Rabu
2.30 – 5.30 petang
Mesyuarat Pengerusi Teknik
Stadium Negeri

8.30 – 11.30 malam
PUSINGAN KEEMPAT
Stadium Negeri




07hb Khamis
8.30 – 11.30 pagi
PUSINGAN KELIMA
Stadium Negeri

2.30 – 5.30 petang
PUSINGAN KEENAM
Stadium Negeri




08hb Jumaat
8.30 – 11.30 pagi
PUSINGAN KETUJOH
Stadium Negeri

4.00 Petang
Majlis penutup
Stadium Negeri


All info are correct during posting.

SABAK BERNAM OPEN RESULTS 2012

PEMENANG PERTANDINGAN CATUR TERBUKA SABAK FEST'2012
KATEORI TERBUKA  KATEGORI BAWAH 12
1 AHMAD FADZIL NAYAN 25 1 FAHIM AL-FAQEH BIN SALEH 10
2 FIKRI BIN SALEH 16 2 RAJA BAZIL
3 KAMALUDDIN YUSOF 45 3 MUHAMMAD FATIHIN
4 MOHD ARSHAD 4 JAGATHEES GUNA BALAN
5 RAZALI HAMZAH 5 ZAINOOR IKMAL MAISARAH 10
6 FAIRUL YUSOF IPT 6 AHMAD FALAH B MD TOHID 12
7 GHAZALI MUHAMAD 7 MUHAMMAD SYAHMI BIN ROSLAN
8 SUHAIMI MUSTAFA 8 AHMAD AIMAN B SAHADI 10
9 MOHD SHUKOR B SIRAN 44 9 MUHAMMAD FAQIH AMINUDDIN B12
10 MUHAMAD HASSSIM B SABRAN 39 10 MOHD THALITH
 KATEGORI BAWAH 18 TERBAIK SABAK BERNAM
1 LAILA HUSNA B. SAHADI 16 1 ROSLAN SULAIMAN
2 MOHD AMIRUDIN B. BUANG 17 2 AHMAD FIRDAUS IPT
3 ANIS FARIHA BINTI SALEH 14 3 ABD RAHIM RAIS 38
4 MOHD NOOR AZAM 18 4 AFNAN HILMAN IPT
5 MUHAMAD NUR IRFAN ADNAN 15 5 JEFREE BIN SURATMIN 31
6 MUHAMAD ZAKWAN B MOHD ZAKI 18 6 MUHD NAZMI DAYNURI 19
7 MUHAMMAD YUSRA MOHD YUSOF 16 7 SALEH BIN ABD LATIF 44
8 MOHD ADIB AMIR OMAR 8 SYAWAL AQMAR BIN SHAHRIR ARIFF 2
9 MUHAMMAD LUQMAN HAKIM B. SAGIR 1 9 MUHD SYUKRI BIN ALI
10 MOHD ASYRAF SARQAWI 10 MOHD TARMIZI B ABU HASSAN 27
 KATEGORI IPT HADIAH ISTIMEWA
1 AHMAD ZULHILMI B SAHADI 19 IPT WANITA NAH IZZATTIE ITQAN
2 AINUL HAKIM BIN ABDUL RAZAK 29 IPT JUNIOR ZAINOOR IKMAL MUNIRAH 7
3 MOHD KHAIRUL NIZAM BIN JOHARIY 2 VETERAN SAHADI B ISMAIL 49