Malaysia's Major Chess Clock Importer

Friday, February 17, 2012

CITY NIGHT GAMES: PENDAFTARAN TERKINI


Berikut ialah senarai terkini peserta yang telah mendaftar untuk kejohanan yang akan diadakan esok.


MSN CITY NIGHT GAMES
Starting rank list Kategori terbuka
SNo. Name NRtg Club
1 Hashim Jusoh 1758 Trg
2 Ruzenan Abu Bakar 1720 Trg
3 Fairul Yusoff 1718 Trg
4 Ahmad Rizal Othman 1694 Trg
5 Abdul Rahim Ramli 1668 Trg
6 Mohd Razif Abd Rahman 1632 Trg
7 Ramli Setapa 1594 Trg
8 Najwah Aziz 1558 UNISZA
9 Ahmad Akif Abdul Rahim 1542 Trg
10 Muhd Ariez Azman 1539 KEL
11 Syaahil Hamid Mohd 1537 Trg
12 Ahmad Jalalullah Mohd 1509 Trg
13 Muhd Ruqaim 1507 Trg
14 Zailan Abas 1489 Trg
15 Arif Farae Mohd Salim 1462 Trg
16 Muhd Alfirdaus Md Nazir 1460 KEL
17 Salleh Omar 1459 Trg
18 Peteer Jabir 1454 FRU
19 Che Mohd Rizal Ibrahim 1440 Trg
20 Khairul Hafiz Abdul Rahman 1427 UMT
21 Musfirah Nor Azmi- 1420 SESTER
22 Misbahus Salam Mohd 1419 IMTIAZ DUNGUN
23 Muhd Aiman Azani 1403 SESMA
24 Muhd Firdaus Ibrahim 1396 PGB
25 Aminah Syukriah 1343 Trg
26 Mohd Adli Jamaludin 1338 IMTIAZ KT
27 Muhd Aiman Zakwan Azmi 1330 SHAMS
28 Mohd Alif Azani 1294 SMAAZA Batu Burok
29 Muhd Muhaimin Muhd Tarizi 1293 Kel
30 Mohd Akif Naquiddin 1283 SKK GONG BADAK
31 Ainul Fatihah Adnan 1248 SMA KHAIRIAH
32 Ahmad Afiq Ramli 1215 IMTIAZ KT
33 Muhd Rizauddin C Riah 1186 Trg
34 Muslaini Abdullah 1180 Trg
35 Muhd Fahim Hanif Fahmi Anuar 1127 IMTIAZ KT
36 Ahmad Naqiuddin Roslan 1125 Trg
37 Siti Nurul Wahidah Bohang-G 1113 Trg
38 Ahmad Aiman 0 SMKCHWS
39 Ahmad Amin Akmal Mohd Nafii 0 IMTIAZ KT
40 Ahmad Nabeel Hakimi Roslan 0 Trg
41 Ahmad Rafiqin Azman 0 SESMA
42 Ahmad Shahir Sabudin 0 IMTIAZ KT
43 Alia Syahirah Zulkifli 0 SESTER
44 Aliaa Zarifah  Ismail 0 SMA KHAIRIAH
45 Alias Haji Ahmad 0 FRU
46 Che Abdul Razak Che Wel 0 Trg
47 Che Mat Jusoh Omar 0 Trg
48 Chu Zhi How 0 SMKCHWs
49 Hakim Muhammad 0 Trg
50 Hanif Aiman Abdullah Zawawi 0 SESTER
51 Irfan Fahmi Ahmad Husni 0 SMASZA LADANG
52 Mohamad Idrus Aziz Ujang 0 SESTER
53 Mohamad Shafirul Akmal Zulkifli 0 SMASZA LADANG
54 Mohd Hafiz Rohimi 0 PGB
55 Mohd Hafizullah Osman 0 IMTIAZ KT
56 Mohd Khaidir Elmi Wan Dagang 0 Institut Quran Terengganu
57 Mohd Nuzul Syazwan Mohd Rahim 0  
58 Mohd Shahrulmizan Sulong 0 K.Trg
59 Mohd Suhaimi Embong 0 Trg
60 Mohd Taqimi Mohd Zaibi 0 SESTER
61 Muhammad Amsyar Noor Rashid 0 SMKCHWS
62 Muhammad Khairunnas Mohd Zamran 0 SESTER
63 Muhammad Shahmi Naim Roslan 0 SMKCHWS
64 Muhammad Shukri Muhammad 0 SMASZA LADANG
65 Muhammad Syahmi Zaid 0 SESTER
66 Muhd Fahmi Abdul Muluk 0 IMTIAZ KT
67 Muhd Hambali Mohd Khalid 0 IMTIAZ KT
68 Muhd Ikmal Hakimi Anuar 0 IMTIAZ KT
69 Muhd Luqman Sa 'don 0 IMTIAZ KT
70 Muhd Qamarul Akram Baharudin 0 IMTIAZ KT
71 Muhd Shahrulmizan Sulong 0 Trg
72 Muhd Syahidur Rahman 0 IMTIAZ KT
73 Nik Nerwan Nik Mod 0 Petronas
74 Nik Nur Nafisah Nik Mohd Nasir 0 IMTIAZ KT
75 Noor Khuzaimie Hamdan 0 SESTER
76 Nor Ain Fadlina Suhaimi 0 SESTER
77 Norliyana Athirah  Azmi 0 SMA KHAIRIAH
78 Nur Su Ain 0 SESTER
79 Nurdiyana Khairunnisa Jaafar 0 SESTER
80 Pheroz Rueben 0 SMKCHWS
81 Ridhwan Salimi Amir Hamzah 0 SMAASZA LADANG
82 Syed Husin Hilmi Syed Omar 0 SMAASZA LADANG
83 Syed Husin Syed Omar 0 SMAASZA LADANG
84 Tg Abdul Fattah Tg Mohd Yusoff 0 SESTER
85 Tg Kamalrulzaman Tg Ahmad 0 Trg
86 Wan Din Wan Harun 0 Trg


Starting rank list  under 12
SNo. Name NRtg FED Club
1 Muhd Zarif Aiman Muhd 1152 MAS SKSS 2
2 Tuan Mohd Faris Hamzi Tuan Ibr 1126 MAS SKPNZ
3 Ahmad Hizami Abd Ghani 0 MAS SKGK
4 Ahmad Kamal Ahmad Shukri 0 MAS SKGK
5 Ahmad Lukman Hakim Muhammad 0 MAS SKKOMPLEKS
6 Aida Sophia Yusri 0 MAS SKKOMPLEKS
7 Amira Tasneem Azhar 0 MAS SKGK
8 Amirul Azhar Adam 0 MAS SKGK
9 Azfar Syahmi Yahya 0 MAS SKKOMPLEKS
10 Danial Mohamed Rafi 0 MAS SKKOMPLEKS
11 Fakhruddin Md Rafi 0 MAS SKKOMPLEKS
12 Mohd Amir Zikri Azmi 0 MAS SK Cendering
13 Muhammad Farhan Mansor 0 MAS SKGK
14 Muhammad Ikram Rosdi 0 MAS SKGK
15 Muhammad Nurullah Waliyuddin Mohamed Nazli 0 MAS SKGK
16 Nik Daniel Arsyad Nik Kamaruzaman 0 MAS SKGK
17 Nik Muhammad Fitri Arif zakaria 0 MAS SKGK
18 Nur Ainin Sofiya Tajul Ariffin 0 MAS SKGK
19 Nur Amirah Faqihah Roslan 0 MAS SKGK
20 Nur Fahanah Amran 0 MAS SKGK
21 Nur Saadah Mohd Shauki 0 MAS SKGK
22 Siti Nur Najwa  Umairah Arshad 0 MAS SKKOMPLEKS
23 Syed Fakhrul Bakhtiar Syed Ahmad Shahfriza 0 MAS SKGK
24 Taufikul Hakim Zulkarnaen 0 MAS SKGK
25 Wan Aqil Itqan Wan Azhar 0 MAS SKKompleks

Thursday, February 16, 2012

CITY NIGHT GAMES : PENDAFTARAN PESERTA


Senarai berikut peserta yang telah mendaftar untuk kejohanan yang akan diadakan di Pekarangan Kompleks Sukan Gong Badak Sabtu 18hb Februari 2012.Pendaftaran ditutup jam 5.00 petang 17hb.Venue pertandingan ialah disebelah gelanggang kereta kawalan jauh.Perlu diingatkan pertandingan akan dijalankan di bawah kanopi mungkin mengakibatkan kurang keselesaan bagi setengah peserta.


MSN CITY NIGHT GAMES
Katgeori Terbuka
No. SNo. Name NRtg FED Club
1 5 Abdul Rahim Ramli 1668 MAS Trg
2 30 Ahmad Afiq Ramli 1215 MAS IMTIAZ KT
3 36 Ahmad Aiman 0 MAS SMKCHWS
4 9 Ahmad Akif Abdul Rahim 1542 MAS Trg
5 37 Ahmad Amin Akmal Mohd Nafii 0 MAS IMTIAZ KT
6 12 Ahmad Jalalullah Mohd 1509 MAS Trg
7 38 Ahmad Nabeel Hakimi Roslan 0 MAS  
8 34 Ahmad Naqiuddin Roslan 1125 MAS Trg
9 39 Ahmad Rafiqin Azman 0 MAS SESMA
10 4 Ahmad Rizal Othman 1694 MAS Trg
11 40 Ahmad Shahir Sabudin 0 MAS IMTIAZ KT
12 29 Ainul Fatihah Adnan-G 1248 MAS SMA KHAIRIAH
13 41 Alia Syahirah Zulkifli 0 MAS SESTER
14 42 Aliaa Zarifah  Ismail 0 MAS SMA KHAIRIAH
15 23 Aminah Syukriah M. Salim 1343 MAS Trg
16 15 Arif Farae Mohd Salim 1462 MAS Trg
17 43 Che Abdul Razak Che Wel 0 MAS Trg
18 44 Che Mat Jusoh Omar 0 MAS Trg
19 45 Chu Zhi How 0 MAS SMKCHWs
20 3 Fairul Yusoff 1718 MAS Trg
21 7 Gani Kadir 1595 MAS Trg
22 46 Hakim Muhammad 0 MAS  
23 47 Hanif Aiman Abdullah Zawawi 0 MAS SESTER
24 1 Hashim Jusoh 1758 MAS Trg
25 48 Irfan Fahmi Ahmad Husni 0 MAS SMASZA LADANG
26 20 Misbahus Salam Mohd 1419 MAS IMTIAZ DUNGUN
27 49 Mohamad Idrus Aziz Ujang 0 MAS SESTER
28 50 Mohamad Shafirul Akmal Zulkifli 0 MAS SMASZA LADANG
29 24 Mohd Adli Adnan@hassan 1338 MAS IMTIAZ KT
30 25 Mohd Aiman Zakwan Azmi 1330 MAS SHAMS
31 28 Mohd Akif Naquiddin 1283 MAS SKK GONG BADAK
32 26 Mohd Alif Azani 1294 MAS SMAAZA Batu Burok
33 51 Mohd Hafiz Rohimi 0 MAS PGB
34 52 Mohd Hafizullah Osman 0 MAS IMTIAZ KT
35 53 Mohd Khaidir Elmi Wan Dagang 0 MAS Institut Quran Terengganu
36 54 Mohd Nuzul Syazwan Mohd Rahim 0 MAS  
37 6 Mohd Razif Abd Rahman 1632 MAS Trg
38 55 Mohd Suhaimi Embong 0 MAS Trg
39 56 Mohd Taqimi Mohd Zaibi 0 MAS SESTER
40 57 Muhammad Amsyar Noor Rashid 0 MAS SMKCHWS
41 58 Muhammad Khairunnas Mohd Zamran 0 MAS SESTER
42 59 Muhammad Shahmi Naim Roslan 0 MAS SMKCHWS
43 60 Muhammad Shukri Muhammad 0 MAS SMASZA LADANG
44 61 Muhammad Syahmi Zaid 0 MAS SESTER
45 21 Muhd Aiman Azani 1403 MAS SESMA
46 16 Muhd Alfirdaus Md Nazir 1460 MAS KEL
47 10 Muhd Ariez Azman 1539 MAS KEL
48 33 Muhd Fahim Hanif Fahmi Anuar 1127 MAS IMTIAZ KT
49 62 Muhd Fahmi Abdul Muluk 0 MAS IMTIAZ KT
50 22 Muhd Firdaus Ibrahim 1396 MAS PGB
51 63 Muhd Hambali Mohd Khalid 0 MAS IMTIAZ KT
52 64 Muhd Ikmal Hakimi Anuar 0 MAS IMTIAZ KT
53 65 Muhd Luqman Sa 'don 0 MAS IMTIAZ KT
54 27 Muhd Muhaimin Muhd Tarizi 1293 MAS Klt
55 66 Muhd Qamarul Akram Baharudin 0 MAS IMTIAZ KT
56 31 Muhd Rizauddin C Riah 1186 MAS Trg
57 13 Muhd Ruqaim 1507 MAS Trg
58 67 Muhd Syahidur Rahman 0 MAS IMTIAZ KT
59 19 Musfirah Nor Azmi- 1420 MAS SESTER
60 32 Muslaini Abdullah 1180 MAS  
61 68 Nik Nerwan Nik Mod 0 MAS Petronas
62 69 Nik Nur Nafisah Nik Mohd Nasir 0 MAS IMTIAZ KT
63 70 Noor Khuzaimie Hamdan 0 MAS SESTER
64 71 Nor Ain Fadlina Suhaimi 0 MAS SESTER
65 72 Norliyana Athirah  Azmi 0 MAS SMA KHAIRIAH
66 73 Nur Su Ain 0 MAS SESTER
67 74 Nurdiyana Khairunnisa Jaafar 0 MAS SESTER
68 18 Peteer Jabir 1454 MAS FRU
69 75 Pheroz Rueben 0 MAS SMKCHWS
70 8 Ramli Setapa 1594 MAS Trg
71 76 Ridhwan Salimi Amir Hamzah 0 MAS SMAASZA LADANG
72 2 Ruzenan Abu Bakar 1720 MAS Trg
73 17 Salleh Omar 1459 MAS Trg
74 35 Siti Nurul Wahidah Bohang-G 1113 MAS Trg
75 11 Syaahil Hamid Mohd 1537 MAS Trg
76 77 Syed Husin Hilmi Syed Omar 0 MAS SMAASZA LADANG
77 78 Syed Husin Syed Omar 0 MAS SMAASZA LADANG
78 79 Tengku Abdul Fattah Tengku Mohd Yusoff 0 MAS SESTER
79 80 Tg Kamalrulzaman Tg Ahmad 0 MAS Trg
80 81 Wan Din Wan Harun 0 MAS  
81 14 Zailan Abas 1489 MAS Trg
Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
Mail:h.herzog@swiss-manager.at,homepage http://swiss-manager.at, User:Muhammad Arshad, 2012/02/06


CITY NIGHT GAMES (UNDER 12)
No. SNo. Name NRtg FED Club
1 2 Ahmad Hizami Abd Ghani 0 MAS SKGK
2 3 Ahmad Kamal Ahmad Shukri 0 MAS SKGK
3 4 Ahmad Lukman Hakim Muhammad 0 MAS SKKOMPLEKS
4 5 Aida Sophia Yusri 0 MAS SKKOMPLEKS
5 6 Amira Tasneem Azhar 0 MAS SKGK
6 7 Amirul Azhar Adam 0 MAS SKGK
7 8 Azfar Syahmi Yahya 0 MAS SKKOMPLEKS
8 9 Danial Mohamed Rafi 0 MAS SKKOMPLEKS
9 10 Fakhruddin Md Rafi 0 MAS SKKOMPLEKS
10 11 Muhammad Farhan Mansor 0 MAS SKGK
11 12 Muhammad Ikram Rosdi 0 MAS SKGK
12 13 Muhammad Nurullah Waliyuddin Mohamed Nazli 0 MAS SKGK
13 1 Muhd Zarif Aiman Muhd 1152 MAS SKSS 2
14 14 Nik Daniel Arsyad Nik Kamaruzaman 0 MAS SKGK
15 15 Nik Muhammad Fitri Arif zakaria 0 MAS SKGK
16 16 Nur Ainin Sofiya Tajul Ariffin 0 MAS SKGK
17 17 Nur Amirah Faqihah Roslan 0 MAS SKGK
18 18 Nur Fahanah Amran 0 MAS SKGK
19 19 Nur Saadah Mohd Shauki 0 MAS SKGK
20 20 Siti Nur Najwa  Umairah Arshad 0 MAS SKKOMPLEKS
21 21 Syed Fakhrul Bakhtiar Syed Ahmad Shahfriza 0 MAS SKGK
22 22 Taufikul Hakim Zulkarnaen 0 MAS SKGK
23 23 Wan Aqil Itqan Wan Azhar 0 MAS SKKompleks